Obsahová a technická specifikace portálu

Webové stránky Hovezigulas.eu vznikly svým způsobem jako jakási pocta jedinečnému jídlu, jehož název nese i tento projekt a které byť není zcela stoprocentně českého původu, dá se za tradiční český pokrm rozhodně považovat, a to obzvláště v případech, kdy společně s ním na talíři leží i pěkně vyrovnaná řada knedlíků. Jádro portálu tvoří pochopitelně samotné recepty. Těch zde najdeme mnoho v nejrůznějších obměnách, z nichž některé jsou velice netypické, což jim však nijak neubírá na chuťové kvalitě. Krom toho se na webu nachází i celá řada dalších informací týkajících se guláše, jako třeba přehled možných příloh, se kterými je možné ho podávat. Opravdoví milovníci tohoto jídla pak jistě ocení přehled gulášových festivalů, které se v České republice konají a kde mohou případní návštěvníci ochutnat přehršel všemožných variant tohoto pokrmu.

Technický, respektive softwarový základ portálu tvoří otevřený globální publikační systém nazvaný WordPress, na který byla následně nainstalována rozšiřující grafická šablona a několik doplňků. Hostování webu je zřízeno o firmy Savana.cz s.r.o. a doména byla registrována přes firmu WEDOS Internet, a.s. s použitím cenového zvýhodnění přes kupon wedos.

Doufáme, že bude tento projekt pro všechny jeho uživatele cenným zdrojem informací a že ho budou rádi a opakovaně navštěvovat po celou dobu jeho existence.